spacer.png, 0 kB
Jsem tady poprvé PDF Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Sunday, 09 November 2008

 

Vítáme Vás na webových stránkách naší školy. Tento přehled slouží k tomu, aby Vás provedl strukturou našeho webu a upozornil Vás na několik zajímavostí, které zde najdete.

 

Nejhledanější informace pro rodiče, žáky a přátele školy

KONTAKT: Najdete zde důležitá telefonní čísla do školy a mapu, jak se k nám dostanete. 

ZAMĚSTNANCI: Obsahuje kompletní seznam všech zaměstnanců školy.

PRO RODIČE: Otevřete si aplikaci pro správu školních dokumentů. 

DŮLEŽITÉ DOKUMENTY A FORMULÁŘEPro snadný přístup ke Školnímu řádu, Řádu školní jídelny, Školnímu vzdělávacímu programu a dalším dokumentům. 

ZÁJMOVÉ SDRUŽENÍ: Obsahuje zápisy ze schůzek třídních důvěrníků Zájmového sdružení, které působí při naší škole.

ŠKOLSKÁ RADA: Seznamte se s pravidly fungování školské rady a jejími členy.

PORADENSKÉ PRACOVIŠTĚ: Stránka s informacemi, kdy a proč se obrátit na výchovné poradkyně, školní metodičku prevence, školní speciální pedagožku nebo kde hledat kariérovou poradkyni. 

FOTKY ŠKOLY: Podívejte se, jak to u nás vypadá. V galerii najdete fotografie školy, jednotlivých učeben, sportovišť a dalších prostor. I doma se můžete alespoň virtuálně projít po naší škole díky této APLIKACI.

JÍDELNÍČEK: Zjistíte, jaká je nabídka jídel v daném týdnu. 

 

Akce, kterými žije naše škola

PROŽILI JSME…: Prohlédněte si aktuální fotky a přečtěte články z akcí, výletů a projektů, které jsme na naší škole uspořádali.

PŘIPRAVUJEME: Seznamte se s programem naší školy na celý měsíc dopředu.

FOTOGALERIE: Obsahuje přehled fotografií z našich akcí a aktivit. 

 

Naše další nabídky pro žáky

ŠKOLNÍ DRUŽINA: Mladší žáci mohou navštěvovat školní družinu. Na její stránce najdete její řád a dozvíte se o akcích plánovaných v družině během školního roku.

ZÁJMOVÉ ČINNOSTI: Naše škola nabízí svým žákům rozmanitou škálu kroužků, které vedou učitelé - stačí si vybrat. Mimo to mohou zájemci o kroužky využít také nabídky DOMU DĚTÍ A MLÁDEŽE VYŠKOV.

ZAPOJENÍ DO PROJEKTŮ: Pro zkvalitnění a zatraktivnění výuky využívá naše škola podpory z řady grantů, o kterých se dozvíte na této stránce. Již tradičně patří mezi významné projekty školy "Žijme spolu - pomáhejme si", který podporuje rozvoj dobrého klimatu ve škole a kontakty mezi žáky prvního a druhého stupně. 

REKONSTRUKCE ŠKOLY DÍKY DOTACÍM: V minulých letech naše škola obdržela dotaci na zateplení budovy, výměnu oken a solární systém. Bližší informace o rekonstrukci zjistíte v tomto odkazu. 


Věřím, že tento rozcestník Vám bude nápomocný při prohlížení našich stránek. Budu také rád, když mi sdělíte své nápady a náměty k našemu webu na e-mail  Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny .

Mgr. Stanislav Novotný
správce webu

 

Aktualizováno ( Monday, 27 March 2017 )
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
   
Joomla Template by Joomlashack
free joomla templates joomla tutorials joomla themes