spacer.png, 0 kB
S Evou a Edou zdravě a bezpečně PDF Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Monday, 26 October 2015

S Evou a Edou zdravě a bezpečně

Ve školním roce 2014/2015 se naše škola připojila k projektu zaměřenému na zdravý životní styl, bezpečnost silničního provozu a poskytování první pomoci s názvem S Evou a Edou zdravě  bezpečně.

Škola obdržela pracovní listy a DVD zaměřené zdravý životní styl, na chování chodců a cyklistů v silničním provozu, na zdravý pohyb, pro praktickou výuku také cvičné lékárničky, koloběžky a inlinebrusle, stůl na stolní tenis, basketbalový koš a míč.
V rámci tohoto projektu byl zřízen na naší škole kroužek sportovních her, zaměřený na florbal. V hodinách tělesné výchovy na 1. i na 2. stupni si děti pod vedením rehabilitační pracovnice vyzkoušely cviky podporující správné držení těla.
V květnu 2015 proběhly dva projektové dny – pro děti 1. stupně a pro žáky 2. stupně. Malé i větší děti si v praxi na různých stanovištích vyzkoušely své znalosti z oblasti bezpečnosti silničního  provozu, poskytování první pomoci a musely prokázat i řadu sportovních dovedností. Celá akce byla našimi žáky i rodiči hodnocena velice hezky.

 
< Předch.   Další >
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
   
Joomla Template by Joomlashack
free joomla templates joomla tutorials joomla themes