spacer.png, 0 kB
Zájmové činnosti PDF Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Friday, 17 September 2010

Zájmové činnosti pořádané školou

 

pro školní rok 2016/2017

název kroužku

den v týdnu

od - do

vedoucí

určeno pro…

Sportovní hry

úterý

7.00–7.45

Murányi

2. stupeň

Sportovní hry

čtvrtek

7.00–7.45

Říha

2. stupeň

Sportovní hry I.

středa

12.45–13.30

Palová

4.B

Sportovní hry II.

pátek

12.45–13.30

Spáčilová, Crháková

 2. ročník

Florbal  - ŠD

úterý

14.00–14.45

Tesařová

ŠD

Plavání

středa

12.45–13.30

Bezděková, Spáčilová

1.A + 2.A

Aerobic

dle zájemců

 

Bezděková

4.+ 5. třída

Kroužek informatiky

úterý

13.50–14.35

Novotný

9. B

Dyslektický kroužek I.

úterý

12.15–13.00

Sumcová

1.stupeň

Dyslektický kroužek II.

úterý

14.00–14.45

Hýblová

2.stupeň

Dyslektický kroužek III.

čtvrtek

12.00–12.45

Hýblová

1.stupeň

Grafika pro média

středa

13.40–14.25

Navrátilová

1. a 2. stupeň

Malování v ateliéru

úterý

13.40–14.25

Navrátilová

1. stupeň

Dyslektický kroužek II.

individuálně

po domluvě

Polachová, Provazová

2. stupeň

Dramatický kroužek v AJ

středa

13.45–14.30

Sládková

2. stupeň

Plavání I. - ŠD

středa

13.30–15.00

 vychovatelky ŠD

ŠD

Plavání II. - ŠD

pátek

13.00–14.30

 vychovatelky ŠD

ŠD

Žákovská knihovna

středa

12.45–13.30

Provazová

pro všechny

Gymnastika

úterý

14.00–15.30

Grünwaldová

1.stupeň

Cvičení na míčích - ŠD

pondělí

14.30–15.30

Procházková

ŠD

Výtvarníček

čtvrtek

13.40–15.10

Čechová

ŠD

Hra na zobcovou flétnu - pokročilí

středa

13.00–13.30

Mazáčová

1.stupeň

Hra na zobcovou flétnu - začátečníci

pondělí

13.00–13.30

Bárdyová

1.–3. ročník

Konzultace z matematiky

středa

13.4014.30

Říha, Poloučková, Dolejší

9. ročník

Příprava na matematické soutěže

středa

13.4014.30

Poloučková

2. stupeň (7. roč.)

Hudebně - pohybový

čtvrtek

13.00–13.45

Malečková

3. třída


 

Výuka náboženství římskokatolického

ve školním roce 2016-2017

P. Michal Pořízek

-------------------------------------------------------------------

- Žáci prvních tříd odevzdají přihlášku přes své třídní učitele k zástupkyni ředitele.

- Zájemci z vyšších tříd se nahlásí sami u zástupkyně ředitele.

- Výuka začíná ve středu 21. 9. 2016.

1. + 2. třídy                            12.00–12.45           učebna 2. B

3. + 4. + 5. třídy                     13.00–13.45           učebna 2. B

 

Výuka náboženství – Církev husitská

(Klub dobrých zpráv)

Paní Libuše Jarošová, DiS.

------------------------------------------------

- Žáci prvních tříd odevzdají přihlášku přes své třídní učitele k zástupkyni ředitele.

- Zájemci z vyšších tříd se nahlásí sami u zástupkyně ředitele.

- Výuka začíná v pátek 16. 9. 2016.

1. + 2. + 3. třídy                     12.00–12.45             učebna 1. B

4. + 5. + 6. třídy                     13.00–13.45             učebna 1. B

 

 

Kroužky pořádané MAJÁK Vyškov

 

(dříve DDM Vyškov)

 

pro školní rok 2016/2017

 

Seznam kroužků, které pořádá MAJÁK Vyškov najdete na internetové adrese:

 

http://www.ddm.vys.cz/

 

 

Aktualizováno ( Saturday, 07 January 2017 )
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
   
Joomla Template by Joomlashack
free joomla templates joomla tutorials joomla themes